Vítá Vás internetový predavač - parametrický filter

Tento filtračný systém je vlastne internetový predavač - Váš internetový predavač - a bol vytvorený na základe praktických skúseností získaných mnohoročným maloobchodným predajom hodiniek. Tu sú znázornené najčastejšie kladené otázky a Vy môžete v kľude domova získavať odpovede systémom filtračného štýlu rovnako, ako by ste stáli fyzicky v obchode s vitrínami plnými hodiniek a venoval sa Vám profesionálny predavač - hodinár.

Ak potrebujete otvoriť viac hodiniek naraz, kliknite na ne jednotlivo koliečkom myši - otvoria sa v novej záložke (hore vo Vašom prehliadači). Pre návrat do filtru potom postačí len zavrieť záložku s hodinkami či zvoliť záložku s filtrom - týmto spôsobom sa možno pohybovať i medzi otvorenými hodinkami.
Vážený zákazník, v každom filtri je niekoľko možností na výber odpovede. Môžete si zaškrtnúť či vybrať tak všetky, ako iba jednu alebo dve, tri... odpovede. V prípade rýchlosti môžete daný filter preskočiť celý kliknutím na kolonku Pokračovať, ktorá sa inak používa pri zaškrtnutí odpovede pre presun do ďalšieho filtru pre užší výber správnych hodiniek.

 
 
Náš obchod a kudy k nám | Kontakty
Hodinky - Hodinářství  zlatnictví  Jihlava
zavřít

Informace e-mailem

Chcete-li dostávat pravidelně informace o novinkách, akcích a slevách na e-shopu hodinky-damske-panske.cz, registrujte se do našeho newsletteru zadáním své e-mailové adresy do políčka níže.